دوش  طرح سوبان دارای ویژگی های منحصر به فردی است که برای اولین بار در ایران شاهد تمام این ویژگی‌ها در یک سردوش هستیم. ویژگی اول این سردوش افزایش فشار آب تا چند برابر دوش‌های معمولی بدون نیاز به پمپ و دستگاه برقی است؛ مشکلی که در بیشتر ساختمان‌های چند طبقه و به ویژه طبقات بالای آن که فشار آب کمتری دارند شاهد آن هستیم.  ویژگی دوم دوش سوبان کاهش 50 درصدی مصرف آب نسبت به دوش‌های معمولی است که سهم بزرگی در کاهش مصرف آب و کمک به محیط زیست ایفا می‌کند و از طرفی با کاهش هزینه‌های قبض آب خانوار موجب صرفه‌جویی‎ اقتصادی نیز می‌گردد.  ویژگی سوم این محصول، حذف کلر به میزان 98 درصد و افزودن یون منفی به آب است که موجب طراوت و شادابی پوست و موی سر و تنظیم ضربان قلب می‌شود و حس خوشایندی از آب سبک (مشابه آب رودخانه‌ها و چشمه‌های طبیعی) به فرد القا می‌کند.

نکته مهم در مورد سردوش سوبان معرفی شده در تلویزیون با توجه به هزینه زیادی که برای این محصول در نظر گرفته شده است توجیهه اقتصادی نداشته و هزینه زیادی را نسبت به قیمت تمام شده ی سردوش میگیرند اما مشابه سردوش های سوبان در بازار فراوان است که با همان کیفیت و قیمت پایین تر از سردوش اصلی سوبان با هزینه تقریبا یک سوم قیمت موجود است، که طرف داران زیادی را به خود اختصاص داده است از این رو در بین همه آنها ما سعی داریم بهترین ها مشابه سردوش سوبان را در فروشگاه اینترنتی فنی کالا به شما معرفی کنیم که گزینه های سردوش طرح سوبان فیلتر دار و سردوش پاسنگ از گزینه های خوب و پر طرفدار هستش 

همچنین در صورت رسوب گیری این محصولات را باز نموده و صفحه فلزی سردوش را درون سرکه سفید قرار دهید و بعد از 2 ساعت آبکشی کنید تا سوراخ های آن مجدد مانند روز اول باز شود و رسوب گیری بشود.

خرید طرح سوبان فیلتر دار

https://835bd1.portal.ir/suban-2

خرید پاسنگ (طرح سوبان)

https://835bd1.portal.ir/suban

تصفیه و رسوب زدایی آلاینده‌های ناخواسته در آب توسط 3 فیلتر آنتی باکتریال از مهمترین ویژگی‌‎های منحصر به فرد دوش های  طرح سوبان است. ویژگی دیگر این محصول نشکن بودن آن است و هیچ نگرانی بابت افتادن آن از پایه نگهدارنده دوش وجود ندارد.


هم اکنون میتوانید این محصول را از فروش گاه فنی کالا سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید